Бакалов: Забули, що "Карпати" б`ються до останньої секунди

07.03.2011 08:52 49 0

"Арсенал" мав перемагати "Карпати" у заключному матчі 20 туру чемпіонату України. Про це після гри заявив головний тренер столичного клубу Юрій Бакалов.

"Гра вийшла цікавою, впертою, з моментами, так би мовити з родзинкою. Дуже шкода втрачати перемогу. Вважаю, що у другому тайму ми переграли "Карпати", але замість рахунку 3:1 маємо 2:2.

Якщо ви уважно дивилися футбол, то, напевно, питання відносно готовності стояти не повинні. Якщо команда на 96-ій хвилині біжить в контратаку, то, напевно, фізичні кондиції знаходяться на хорошому рівні.

Напевно, ми надто рано повірили в те, що перемогли. Забули, що проти нас грають "Карпати", які б'ються до останньої секунди. На жаль, ми не зробили уроку з матчу першого кола", - цитує тренера офіційний сайт львівського клубу.